Drukuj

A48U492913 października (W PIĄTEK!!!) na Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się tradycyjne „Otrzęsiny” klas I-szych połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Jak zwykle zabawa była przednia! Mieliśmy okazję wysłuchać kilku piosenek w wykonaniu naszych kolegów i koleżanek. Niespodzianką dla wszystkich był występ zespołu instrumentalnego „Anonimowi Artyści” Gwoździem programu był skecz w wykonaniu członków grupy teatralnej Awangarda pt. „Szkoła".

Po części artystycznej przyszedł najbardziej wyczekiwany przez wszystkie PIERWSZAKI moment otrzęsin. Tematem przewodnim tegorocznej zabawy były style w muzyce. Do zadań Kotów należało m.in. przygotowanie plakatu lub transparentu reklamującego klasę, okrzyku „bojowego” oraz stroju oddającego styl muzyki. Klasy pierwsze musiały zmierzyć się w wielu konkurencjach sportowych, zręcznościowych i tanecznych. Rywalizacja była zacięta, poziom wyrównany, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! Ogłaszamy, że OTRZĘSINY w roku szkolnym, 2017/2018 wygrała klasa Ig TL (wychowawca p. Małgorzata Knopińska-Dudek). Serdecznie gratulujemy!

Za organizację tegorocznych otrzęsin odpowiedzialna była klasa IIg TL wraz z wychowawcą, p. Danielem Mrugalskim – zwycięzcy z ubiegłego roku.

otrzesiny 2017wideo migawki - Damian Śnieżewski klasa IVg

Serdeczne podziękowania składamy na ręce p. Wiesławy Pawłowskiej, dyrektor OSiR-u, absolwentki naszego „Ekonoma” za umożliwienie zorganizowania zabawy na Hali Widowiskowo-Sportowej. Do zobaczenia za rok!

Foto relacja... [TUTAJ]